Beyaz Gecce dizisinde yeni kriz! Bu kez Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı!

Cansu Dere'nin geçen eylül ayında tanıtımları dönen kod adı Leyla olan “Beyaz Gece” dizisindeki başrol oyuncusu değişmişti. Dizinin başrolü Leyla Aydın karakteri Gökçe Bahadır'ın olmuştu. Gökçe Bahadır son olarak Hatırla Gönül dizisinde seyirciyle buluşmuştu. Geçen sezon Beyaz Gece'de uzun süre Cansu Dere'ye partner bulunamamıştı.

Dizi Galeri

Beyaz Gecce dizisinde yeni kriz! Bu kez Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı! Bir süre sonra Birkan Sokullu'yla el sıkışılmış, Çekimler bu yıla kalınca da Birkan Sokullu beklemek yerine Hayat Şarkısı dizisinin kadrosuna katılmıştı..

Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, Mesude Eraslan’ın yöneteceği Beyaz Gece'de bu kez Gökçe Bahadır'a başrolde Kadir Doğulu eşlik edeceği öğrenilmişti. Kadir Doğulu bu sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Mehmet Giray Han’ı canlandırıyordu. Dizideki rolü 26. Bölümde biten Kadir Doğulu, Beyaz Gece projesiyle anlaştı.

GENÇ PARTNER ARANIYOR

Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır, proje için ilk toplantıları bile yaptı. Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre her ikisi de 34 yaşında olan Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır’ın yan yana yakışmayacağı görüşü ağır bastı. Sosyal medyadan gelen yorumları dikkate alan yapım şirketi tercihini Kadir Doğulu’dan yana kullandı ve Gökçe Bahadır’ın yakışıklı oyuncunun yanında olgun duracağına karar verdi. Kadir Doğulu’ya aralarında Hazar Ergüçlü’nün de olduğu daha genç görünen bir partner aranıyor.

Kadir Doğulu, şu günlerde yeni dizisi için hazırlık yapıyor. Yeni projeleri değerlendirmeye alan Gökçe Bahadır ise sık sık paylaştığı şarkı ve dans videolarıyla dikkat çekiyor.

fotoğraflar için tıklayın...

Bunlarda ilginizi çekebilir: