"Beyaz kombinler" sokakta!

Kar beyaz, süt beyaz ve kırık beyaz. Önüne gelen imgelerle sanki kış aylarına uyarlanmış ama daha önceleri hep yaz aylarında kullanılmış bu renk, şimdi her mevsimde. Karlar ortasında, kahvede, kendinizi kırık hissettiğinizde bile…

Kadın

"Beyaz kombinler" sokakta! Sokak modasının önde gelen revaçlarından beyaz rahatlık, yine ön planda bayanların, tercihi olmayı sürdürüyor. Açıkçası çok itina göstererek giyinilmesi gereken zor bir renk. Lakin sokak tarzında tercih edilmeye de devam ediyor. Gittiğiniz yer sadelik kabul eden bir yerse üzerine kullanacağınız siyah aksesuarlarla, ya da daha hareketli bir yerse kırmızı ve renkli aksesuarlarla gittiğiniz yere göre tarzının istikametini anında değiştirebilirsiniz.

Modern kadının tercihi beyaz kombinler kendine güveni de sembolize diyor. Beyaz bilindiği üzere; sağlığı, temizliği ve masumiyeti simgeliyor. Pek çok kültürde gelinlerin beyaz olması bu sebepten. Işığı yansıtan, ortamı serin tutan dolayısıyla yaz ayının rengi olarak bilinen beyaz için artık yaz kış fark etmiyor. Her yerde ve her mevsimde, her ortamda, her mekânda ve her durumda tercih edilebildiğinden, rahat ve kolay şıklık sağladığından, beyaz kombinler bu yıl da sokakta diyebiliyoruz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: