Beyaz Öztürk, Beyaz Show'u bırakacak mı?

Beyazıt Öztürk'ün sezon sonunda emekli olacağı ve Beyaz Show'u bırakacağı iddia edilmişti. Beyaz, bu iddialara canlı yayında cevap verdi.

Dizi Galeri

Beyaz Öztürk, Beyaz Show'u bırakacak mı? Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk'ün sezon sonunda programı bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti.

Beyazıt Öztürk hakkında flaş iddia!

Beyazıt Öztürk hakkında flaş iddia!Beyaz, iddialara Beyaz Show'un bu akşam ekrana gelen canlı yayınında cevap verdi. Beyaz, "Sosyal medyada programı bırakacağım söylenmiş. Buradan ilk defa açıklıyorum. Spekülasyon yapmak için ben istedim. Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın aramasını bekledim. Aramadı. Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'i var. Murat Boz'un Aslı Enver'i var. Benim kimim var? Kimim var? Sizler varsınız" dedi.

Beyaz Show'da İrem Derici'ye playback şoku!

Beyaz Show'da İrem Derici'ye playback şoku!Beyaz, bu sözleriyle programa devam edeceğini açıklamış oldu.

Beyaz'dan Acun Ilıcalı'ya zor soru: Beni neden düğününe davet etmedin?

Beyaz'dan Acun Ilıcalı'ya zor soru: Beni neden düğününe davet etmedin?Posta Gazetesi TV eleştirmeni Mesut Yar, köşesinde Beyazıt Öztürk'ün emekli olacağını yazmıştı.

İşte Mesut Yar'ın o yazısı...
"Bir TV yöneticisi arkadaşım, “Beyazıt Öztürk bu yıl ‘Beyaz Show’a (Kanal D) noktayı koyacak” iddiasında bulundu. Beyaz’ın uzun bir süredir 22 yıllık bu klasikleşmiş işinden sıkıldığı söyleniyordu...

Bu kulis doğruysa Beyaz, Amerika’da geniş kitlelere seslenen bir talk show sunucusu olma yaşındayken emekli olacak. Bir daha düşünmeli derim!"

Beyazıt Öztürk'ün paylaşımı yakalattı!

Beyazıt Öztürk'ün paylaşımı yakalattı!Beyaz Show'a sahte davetiye ile girmeye çalıştılar!
Beyaz Show'a katılmak isteyen 300 civarında üniversite öğrencisine kimliği belirsiz kişilerce sahte davetiye verildiği ortaya çıktı. Sahte davetiyeli öğrenciler Kanal D binasının önünde yapılan güvenlik ve davetiye kontrolü sırasında görevliler tarafından fark edildi. Sahte davetiye mağduru 300 kadar öğrenci Beyaz Show stüdyosuna giremedi.

Öğrencilerin başına gelen bu talihsiz olayı Beyazıt Öztürk stüdyodakilere anlattı.

Beyaz, "Arkadaşlar şu anda kapının önünde 300 yakın arkadaş var. Onlar içeriye giremedi. Girememelerinin sebebini söyleyeyim. Sahte davetiyelerle gelmişler ne yazık ki. Bizimle ilgili ne bir yazışma ne de başka bir şey yok. Biraz aldatılmışlar. İçeri de alamıyoruz güvenlik sebebiyle. Onun için kapının önündeki arkadaşlardan özür diliyoruz. Onları başka programlara tabi ki bekliyoruz" açıklamasında bulundu.

Davetlilere Uyarı
Beyazıt Öztürk programa katılan öğrencileri uyardı. Beyaz, "Sizlerden ricamız gelirken yazışmalara, kimler tarafından buraya gönderiliyorsunuz bakmanız. Yani başınızda birisi olsun. Onların başlarında birileri de yok. Yani kimlerin gönderdiği de belli değil onları. Onun içinde alamadık" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: