Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı?

Geçen hafta yaşadığı talihsiz protesto olayı nedeniyle yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilen Beyaz Show için karar verildi.

Dizi Galeri

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Geçen hafta "Kardeşim Benim" filminin oyuncuları Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver konuk olduğu programda seyirciler arasında oturan bir grubun canlı yayında protesto seslerinin yükselmesiyle yayın kesilip erken bitirilmişti. Üst üste canlı yayın kazası yaşayan Beyazıt Öztürk'ün devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Bu merak yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla son buldu.


Beyaz Show’a bu hafta BKM’nin son filmi "Dedemin Fişi" filminin oyuncuları konuk oluyor. Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Rüştü Atilla, Özge Borak, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özlem Tokaslan ve Özgün Aydın bu hafta “Beyaz Show”da!"Güldür Güldür Show" ekibinin filmi olan "Dedemin Fişi", 22 Ocak Cuma günü vizyona girecek. "Beyaz Show" 22 Ocak Cuma akşamı saat 23.15’de Kanal ‘de!

Fragman;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: