Beyaz Show'da şok protesto: Yayın kesildi!

Beyaz Show'un canlı yayınında terör propagandası yapıldığı için yayın kesildi.

Magazin

Beyaz Show'da şok protesto: Yayın kesildi! Beyaz Show'a bu hafta "Kardeşim Benim" filminin oyuncuları Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver konuk oldu.

Program başında yaşadığı talihsiz olaya değinen Beyazıt Öztürk "Beni buradan (kalbini göstererek) ve benim buramı bilen herkese, ekran başındakilere, bugün burada stüdyodaki bütün seyircilere canı gönülden çok çok çok teşekkür ediyorum." dedi.

Normal akışında devam eden programda, Beyazıt Öztürk konuklarıyla sohbet ederken bir grup seyirciden gelen protesto sesleriyle stüdyo bir anda buz kesti. Tedbirli olan reji ekibi protesto sesleri yükselir yükselmez önce yayının sesini kesti bir kaç saniye sonra sadece Beyazıt Öztürk'ün sesi yayına verilerek VTR anonsu ile yayın kesildi. VTR dönüşü olay hakkında açıklama yapmayan Beyazıt Öztürk, hemen reklam anonsu vererek yayını bir daha kesti. Reklam dönüşü Murat Boz'un söylediği şarkı sonrası kapanış konuşması bile yapılmadan program bitirildi.

Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz hafta canlı yayına bağlanan ve terör propagandası yapan kişiyi alkışlattığı için program sonrası büyük tepki görmüş ve özür dilemek zorunda kalmıştı.


İşte o anlar...

Video yüklenemedi...
Beyaz Show'da ne oldu? İşte seyirci kamerasından o protesto görüntüleri...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: