BEYAZ TV SEKTÖRÜNÜ DEĞERLENDİRDİ

Beyazıt Öztürk, Türkiye'deki televizyonculuk anlayışından şikayet etti. Beyaz, insanların televizyona neden çıkmakta çekingen davrandıklarına değindi.

Magazin

BEYAZ TV SEKTÖRÜNÜ DEĞERLENDİRDİ Meral Okay ile birlikte CNNTÜRK'te yayınlanan Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına konuk olan Beyazıt Öztürk, birçok kişinin televizyon programlarına konuk olmaya çekindiğini belirtti.

Beyaz, 'Konuk bulmak çok zor. Neden zor? Gündemde bir olay var, konuğu da var bunun. Fakat televizyonculuk Türkiye'de insanları televizyona çıkartıp heder eder hale getirdiği için bir çok insanı, insanlar televizyonlara çıkmaya imtina ediyor' diye konuştu.

Konuk olarak çağırılan isimlerin kötü bir elektrik algıladığını ve 'Ne yapacaksın bana orada? Şu soruyu sorma' gibi tavır takındığına değinen Beyaz, 'Önyargı var. O anlamda konuk bulmak zor. O onla yan yana gelmek istemez, o tek çıkmak ister, gibi. Konuk bulmak zor' dedi.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: