Beyaz Yalan dizisinin yayın günü değişti!

Ekranların yeni dizisi Beyaz Yalan'ın yayın günü değiştirildi.

Dizi Galeri

Beyaz Yalan dizisinin yayın günü değişti! Show TV’nin başrollerini Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan, Elif İskender, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Berkan Bulut, Onur Dikmen, Çetin Karakul, Ebru Aytemur, Fatih Dokgöz , Özge İnce, Ayça Yağcıoğlu, Pınar Deniz, Biran Damla Yılmaz ve Dilara Topuklular paylaştıkları, yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu da Mayıs’ın kaleme aldığı yeni dizisi ‘Beyaz Yalan’, bu haftadan itibaren (4 Nisan Cumartesi) yeni bölümleri ile cumartesi akşamları saat 20.00′de izleyicileriyle buluşacak.

Alara ve Melek adlı iki genç kızın hayatlarının kesişmesini, Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaat eden bir oyunun hikayesini anlatan ‘Beyaz Yalan’, 23 Mart Pazartesi günü ekran macerasına başlamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: