BEYAZ YİNE POT KIRDI!

CNNTURK'teki programında Uğur Dündar'ı konuk eden Beyazıt Öztürk, Dündar'a iltifat etmek istedi ancak hiç beklemediği sözler karşısında kalakaldı!

Magazin

BEYAZ YİNE POT KIRDI! Meral Okay ile birlikte CNNTURK'te 'Nası Yani?' programını sunan Beyazıt Öztürk, Star TV'nin Anchorman'i Uğur Dündar'a iltifat etmek istedi ve 'Bu kadar şeye rağmen insan bi yorulur, bi çöker, bir şey olur.. Hala bu yakışıklılık bu endam... Kendinize nasıl bakıyorsunuz?' dedi.

Uğur Dündar, önce Beyaz'ın bu iltifatına iltifatla karşılık vererek 'Bunu ancak yakışıklılığından emin olanlar söyler' diye konuştu.

Çok hoşuna giden bu sözlerden sonra Beyaz kahkahalar atarak 'Teşekkür ederiz, gerçekten de valla sağolun' dedi ancak Dündar devam etti: 'Bir de Grand'ın bir sözü var biliyorsun; hiç yaşlanmıyorsunuz diyenler yaşlanmakta olduğunuzu ima edenlerdir. Çetin Altan'ın da bir sözü var; der ki, insanın yüzüne karşı birileri yaşlandığını söylemezse hiç bir zaman yaşlandığımızı hissetmeyiz.'

Dündar'ın bu ince iması karşısında biraz bozulan Beyaz, 'Yani şu anda benim yaptığım şeyi bir pot olarak mı değerlendirdiniz?' diye sordu. Kahkahalarla gülen Uğur Dündar, 'Estağfurullah' demekle yetindi. Beyaz ise çareyi hemen konuyu değiştirmekte buldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: