Beyaz'dan Acun Ilıcalı'ya zor soru: Beni neden düğününe davet etmedin?

Yeni sezona gecikmeli olarak başlayan Beyaz Show, sezona bomba gibi girdi. Programın konukları arasında olan Acun Ilıcalı, Beyaz'ın soruları karşısında ne cevap vereceğini bilemedi. Acun Ilıcalı, programda bir de sürprizi yaptı. Ilıcalı, Survivor 2018'in ilk yarışmacısını Beyaz Show'da açıkladı.

Dizi Galeri

Beyaz'dan Acun Ilıcalı'ya zor soru: Beni neden düğününe davet etmedin? TV8'in patronu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'un yeni sezon ilk bölümüne konuk oldu.

Beyaz Show'un yeni sezon ilk bölüm konukları belli oldu!

Beyaz Show'un yeni sezon ilk bölüm konukları belli oldu!Canlı yayına alkışlar eşliğinde gelen Acun Ilıcalı'yı stüdyodaki atmosfer çok etkiledi. Programın akışı içerisinde Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı'ya öyle sorular sordu ki, Ilıcalı ne cevap vereceğini şaşırdı.

'Beyaz Show'da son dakika gelişmesi

'Beyaz Show'da son dakika gelişmesiBeyaz, Acun Ilıcalı'ya "Bir televizyoncu olarak stüdyoyu nasıl buldun?" sorusunu sordu.

Beyaz Show yeni sezonda...

Beyaz Show yeni sezonda...Stüdyoyu çok güzel bulduğunu ifade eden Acun Ilıcalı, "Senin seyircin, Türkiye'deki en iyi seyirci" diyerek şaşırtan bir itirafta bulundu.

Beyaz Öztürk Robinson Crusoe oldu!

Beyaz Öztürk Robinson Crusoe oldu!Beyaz, Acun Ilıcalı'ya "Beni neden düğününe davet etmedin?" deyince Ilıcalı, Beyaz'a cevap vermekte zorlandı. Acun Ilıcalı, "O konuda sana ayıp ettim. Bu tür şeylere konsantre olamıyorum. Konsantre değilim" dedi.

Eser Yenenler, Beyaz Show'da o gecceyi anlattı!

Eser Yenenler, Beyaz Show'da o gecceyi anlattı!Programda itiraflarına devam eden Acun Ilıcalı, hangi müziği dinlediğini de açıkladı. Acun Ilıcalı, "Ben rap müzik dinliyorum. Ağır rap. Yabancı rap müzik dinliyorum. Elektro müzik" dedi.

Beyazıt Öztürk ortaya çıktı!

Beyazıt Öztürk ortaya çıktı!Acun Ilıcalı, Survivor 2018'in İlk Yarışmacısını Açıkladı!

Programın ilerleyen dakikalarında Acun Ilıcalı, reyting rekorları kıran Survivor'ın 2018'deki ilk yarışmacısını açıklayarak sürpriz yaptı. Survivor’a katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’un canlı yayınında müjdeli haberi aldı.

Acun Ilıcalı, Survivor 2018'in ilk yarışmacısının Iğdır'dan İstanbul'a kadar yürüyen Cumali olduğu açıkladı.

Acun Ilıcalı, "İlk defa böyle olağanüstü bir durumla karşılaşıyoruz. Kardeşimizi kırmak bize yakışmaz. Kendisi, Survivor 2018 yarışmasının ilk yarışmacısı oldu" sözleriyle Cumali'yi Survivor 2018'in ilk yarışmacısı olarak açıklamış oldu.

Beyaz’la Göz Göze'de Olanlar Oldu!

Beyaz’la Göz Göze'nin Acun Ilıcalı bölümünde olanlar oldu.

Beyaz Show'un en eğlenceli bölümlerinden biri olan 'Beyaz’la Göz Göze'de Acun Ilıcalı ile Beyaz fena kapıştı.
Söz düellosu gibi geçen 'Beyaz’la Göz Göze'de, Beyaz ve Acun kelimelerini bir silah gibi kullandılar.

Beyaz, Acun'a programları ile ilgili yüklenirken Acun Ilıcalı ise, Beyaz'ın sosyal medya paylaşımı ile yüklendi. İkili arasında gergin dakikalar yaşandı. Düelloda bir Beyaz, bir Acun galip geldi.

Beyaz'ın alttan almaları, Acun'un geri vitesleri ise, izleyenleri kahkahalara boğdu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: