Beyaz'dan 'O Ses' çıkışı: "Ahlaki sistemim yıkıldı!"

TV8 ekranında yeni sezonu başlayan 'O Ses Türkiye' yarışmasında, jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk'ün yaptığı yorum dikkat çekti. Beyaz, programın yeni kuralı 'bloklama'ya göndermede bulunarak, "Benim bütün ahlaki sistemim yıkıldı!" dedi.

Dizi Galeri

Beyaz'dan 'O Ses' çıkışı: "Ahlaki sistemim yıkıldı!" 'O Ses Türkiye'nin yeni sezonu sürpriz bir değişikle başladı. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'dan oluşan jüri üyeleri artık birbirlerini bloklayabilecek. Bloklanan jüri üyesi yarışmacıyı takımına alamayacak. Bir kişiyi bloklayan jüri üyesi, başka bir jüri üyesi tarafından da bloklanamayacak.

Dengeler değişti!

İşte bu yeni kural yarışmadaki bütün dengeleri değiştirdi. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde bir yarışmacı Hadise ve Seda Sayan'ı kendisine döndürmeyi başardı. Yarışmacıyı kendi takımına almak isteyen Seda Sayan, "İlk ben döndüm" diyerek yarışmacıyı ikna etmeye çalıştı. Devreye giren Beyazıt Öztürk ise "Hadise önce döndü" dedi. Beyaz'ın sözlerine üzerine Seda Sayan, "Sana ne!" şeklinde esprili bir karşılık verdi.

"Benim bütün ahlaki sistemim yıkıldı!"

Seda Sayan'ın çıkışı ardından Beyazıt Öztürk, "Bir gün bunun benim başıma geleceğini biliyor olmam lazımdı. Bu bloklar programa dahil oldu, benim bütün ahlaki sistemim yıkıldı. Şu andan itibaren kimseyi tanımam" ifadelerini kullandı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: