BEYAZ'DAN ÖĞRETMENLERE ŞAŞIRTAN SÜRPRİZ!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, öğretmenlere sürpriz yaptı..

Magazin

BEYAZ'DAN ÖĞRETMENLERE ŞAŞIRTAN SÜRPRİZ! Öğretmenler Günü kutlamasında program sunucuları dahi geccenin sonunda sahneye kimin çıkacağını bilinmiyorlardı. Bir anda karşılarında Beyazıt Öztürk'ü gören öğretmenler, ünlü şovmeni dakikalarca ayakta alkışladılar. Beyaz, salondakileri esprileri ile kahkahaya boğdu.

Özel bir kolejdeki Öğretmenler Günü kutlaması, yetenekli eğitimcilerden oluşan orkestranın konseri ile başladı. Şarkılarla eğlenceli vakit geçiren öğretmenler, sonrasında yine meslektaşlarının hazırladığı modern dans ve halk oyunları gösterilerini izlediler.

Kolej öğretmenleri ile bu özel günde sahnede kimi görmek istedikleri ile ilgili röportaj yapılmıştı. Eğitimciler Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Candan Erçetin gibi birçok farklı sanatçının adını telaffuz etmiş; ama kimse Beyazıt Öztürk'ten bahsetmemişti.

Bu konuyu diline dolayan ünlü şovmen, "Hem beni istememişsiniz hem de dakikalardır alkışlıyorsunuz." diyerek daha sahneye çıkar çıkmaz öğretmenleri kahkahaya boğdu.

Sonrasında müzik öğretmeniyle türküler söyleyen, öğretmenlere hediye etmek üzere sahnede tuval üzerine resim çizen Beyazıt Öztürk, kurum çalışanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

GECCENİN KONUĞU EFE
Geccenin finalinde ise ünlü şovmenin konuğu Üstün Zekalılar Okulu'ndan 8 yaşındaki Efe'ydi. Beyaz, Efe'ye, "Sen müthiş bir zekaya sahipsin, muhteşem projelerini benimle paylaştın şimdi de sen benden bir şey iste..." dedi. Sanatçıdan tek isteğinin iyilik ve dürüstlük olduğunu söyleyen öğrencinin bu sözleri karşısında Efe'yi herkes ayakta alkışladı.

Üstün zekalılar okulu öğretmeni Nuray Kuşçu'nun da Beyaz'a bir sürprizi vardı. Nuray öğretmen ünlü sanatçı için tuvaller hazırlayıp, kendisini zeka ve yetenek testine tabii tuttu. Beyazıt Öztürk de yeteneğini bir kez de akademisyenler önünde kanıtlarken adeta ecel terleri döktü.
Program, Beyaz'a bir plaket verilmesiyle son buldu.

CİHAN

Bunlarda ilginizi çekebilir: