Beyaz'ın vaadi stüdyoyu coşturdu!

O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan ve başarılı bir performans sergileyen Beyazıt Öztürk, Erdem Ocak isimli bir yarışmacıyı ikna etmek için ilginç bir vaatte bulundu.

Magazin

Beyaz'ın vaadi stüdyoyu coşturdu! O Ses Türkiye, izleyenleri kahkahaya boğan ve müziğe doyuran bir bölüm ile önce gün ekranlara geldi. Psikolog ve müzik terapisti olduğunu söyleyen Erdim Ocak isimli bir yarışmacının, 4 jüri üyesini de döndürmeyi başarması üzerine jüriler arasında rekabet başladı.

Beyazıt Öztürk, "Doğru okuduğunu mu konuşalım, parçayı güzel okuduğunu mu, konuşalım! Ses tonun inanılmaz güzel" diyerek yarışmacıyla beraber çalışmak istediğini dile getirdi. Yarışmacıyı ekibine katmak için elinden geleni yapan Öztürk'ün vaadi ise salonda kahkaha tufanı estirdi. Öztürk, "Beni seçersen buradaki herkese pizza ısmarlarım" deyince salonda alkış ve çığlıklar yükseldi. Vaadinin ardından usta komedyen, "Şu anda beni seçmezsen buradaki hiç kimse pizza yiyemeyecek" diyerek yarışmacı üzerinde baskısını artırdı. Erdim Ocak ise, O Ses Türkiye'ye Murat Boz'un takımında devam edeceğini dile getirdi.

İşte o anlar:

Video yüklenemedi...Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan farkı!

Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan farkı!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: