BEYAZIT ÖZTÜRK ACUN'A RAKİP OLUYOR!

Böyle bir yarışma daha önce ne duyuldu ne de görüldü...

Magazin

BEYAZIT ÖZTÜRK ACUN'A RAKİP OLUYOR! Beyazıt Öztürk, 'Yetenek Sizsiniz' programının bir benzerini kendi şovuna taşıyor. Ne var ki Beyaz'ın programına katılanlar yeteneklerini değil, yeteneksizlikerini sergileyecek. Beyaz, “Bir şeyi gerçekten yapamıyorsanız, gelin” çağrısında bulundu.

'Gerçekten yapamıyorsanız gelin'
Ünlü şovmen ve sunucu Beyazıt Öztürk, yakın dostu Acun Ilıcalı'ya rakip oluyor. Önceki gün Denizbank'ın düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin karşısına geçen Beyaz, yeni projesini anlattı. Beyaz Show'a yeni bir bölümeklediklerini dile getiren Öztürk, Acun Ilıcalı'nın 'Yetenek Sizsiniz' programı gibi bir bölüm hazırladıklarını anlattı.

Öztürk, “Daha önce şarkı yarışmaları ve dans yarışmaları düzenlendi. Hep yetenekliler ve yapabilenler geldi. Biz tamamen 'yeteneksizsiniz' yapacağız. 'Gerçekten yapamıyorsanız gelin' diyoruz. Ben de çıkacağım, yapamadığım şeyleri yapmaya çalışacağım. En beceremeyen ve yapamayanları çağırıyoruz. Bizimki gerçekten 'yeteneksizsiniz' olacak” diye konuştu
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: