BEYAZIT ÖZTÜRK "ALBÜM YAPMAK ÇOK ZORMUŞ"

Pop albümü çıkarmaya hazırlanan Beyaz, "Programıma gelen şarkıcılar 'Albüm için çok çalıştım' dediklerinde geçiştirirdim" dedi ve ekledi: "Hepsinden özür dilerim"

Magazin

BEYAZIT ÖZTÜRK "ALBÜM YAPMAK ÇOK ZORMUŞ" Beyazıt Öztürk önceki gün katıldığı bir davette, hazırlıklarını sürdürdüğü pop albümüyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Albüm çalışmasına beş ay önce başladığını söyleyen ünlü şovmen, "Yazın biraz şarkı toparladık. Şimdi stüdyoya girmeye çalışıyoruz. Ben; Candan Erçetin, Özdemir Erdoğan, Tanju Okan ve Hümeyra'nın tarzlarını severim. Bu tarz bir albüm olacak. İki eski, 10 yeni şarkı olacak. Bazı şarkılarda ünlü isimlerle düet yapacağım" dedi.

Albümünde yer vereceği Özdemir Erdoğan'ın 'Pervane' isimli şarkısını mırıldanan Beyaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Albüm yapmak çok zormuş. 'Beyaz Show'a gelen sanatçılar 'Albüm için çok çalıştım' dediklerinde 'Tamam' deyip geçiştirirdim. Meğer albüm çıkaranların gerçekten bir derdi varmış. İçine girince anlaşılıyor. Kırdığım herkesten özür dilerim."

YETENEKSİZSİNİZ!
Bu arada Beyaz yeni televizyon projesini de açıkladı: "Acun Ilıcalı programında yeteneklileri yarıştırıyor. Ben yeteneksiz olanları yarıştıracağım. Hatta yarışmaya kendim de katılacağım. Hep yetenekli olanlar yarışacak değil ya!"

AİLE YÜZÜĞÜ
Beyaz, parmağındaki kuvars taşından yapılmış aile yüzüğüyle dikkat çekti. Öztürk, yüzüğün kenarlarında anne ve babasının adının, yeğeniyle kendi isminin baş harfinin, altında ise ağabeyi ile eşinin adının yazılı olduğunu söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: