Beyazıt Öztürk: Anne yemeği yedim süt çorbası içtim!

Kanal D ekranlarının ünlü şovmeni Beyazıt Öztürk önceki gün Arnavutköy’de anne ziyareti yaptı.

Magazin

Beyazıt Öztürk: Anne yemeği yedim süt çorbası içtim! Annesini ziyaret eden şovmen kapıda gazetecileri görünce “Buraya ev yaptırıyorum” diye espri yaptı.

Belediye işçilerinin Öztürk’ün annesinin evinin tam önünde kazı çalışması yapmasından dolayı Öztürk gazetecilerin yanına gelirken bir hayli zorlandı.

Muhabirlerle “Annemi görmeye geldim. Abim de geldi yalnız bırakmamak için iki günde bir geliyorum” dedi.

Sözlerine daha sonra “Anne yemeği yedim süt çorbası içtim” işte diyerek muhabirlere takıldı.

18 YILDA İLK KEZ KELDİ

Beyaz Show'a 18 yılda ilk kez gelen annesi için “Ben Eser'leri çok sevdiğim ve beğendiğim için o gün programda onların da anneleri geldi ki hoş durdu. Anne skeci yapınca bizde çağıralım orada izlesinler dedik” dedi...

EĞER YALAN DÜNYA BİTERSE

Sezon sonu biteceği iddia edilen “Yalan Dünya” dizisi için şovmen “Yalan Dünya projesinde olmayı çok istedim çünkü Avrupa Yakası'na hayrandım. Çok istemiştim oldum ama Beyaz Show ile aynı zaman da yürütmek çok zor oluyor bana çokta iltimas geçiyorlar ama turne var, reklamlar var, çok zor oluyor. Eğer Yalan Dünya biterse kendi programıma yönelirim” dedi.

İşte o fotoğraflar;

Galeri
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: