BEYAZIT ÖZTÜRK: BİZ YAŞADIK, BİZ BİTİRDİK!

Beyaz, Tanem Sivar'la ilişkisinin ardından konuşmayı ayıp buluyor..

Magazin

BEYAZIT ÖZTÜRK: BİZ YAŞADIK, BİZ BİTİRDİK! Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin davetlisi olarak geldiği İzmir'de diş hekimleriyle 'dişe dokunur sohbetler' yapan şovmen Beyazıt Öztürk, toplantının ardından basın mensuplarının Tanem Sivar'la ilgili sorularını yanıtladı. Ayrılığın nedeni soruları üzerine Beyaz, “Sizin bir ilişkiniz olduğunda tüm mahalleye anlatıyor musunuz? Ünlü ya da ünsüz olmak önemli değil, insanız. İlk kez görüntülendiler!


Bir insanın özelini her tarafa 'şundan bitti, şöyle oldu, böyle oldu' diye anlatması ayıp birşey gibi geliyor bana. Ben öyle gördüm en azından. Biz yaşadık, biz bitirdik. Bu bizim içimizde olan bir şey ama çok iyi arkadaşız, dostuz, hiçbir sıkıntımız yok. Gerekli açıklamayı yaptık. Çok merak eden varsa bilinmesi gereken bir şeyse 'iyi arkadaştık arkadaşlığımızı kaybetmemek için ayrıldık. Bunun dışında yapacağımız bir açıklama gündemi yorar. Çok önemli konular var. Onların arasında benim açıklamamın gazeteye girmesi beni çok utandırır. Önemli açıklamaların yanında benimki kötü durur, hoş olmaz” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: