Beyazıt Öztürk hayatını değiştiriyor!

Beyazıt Öztürk, yeni bir değişikliğe giderek motosikletini kişiselleştirdi ve maviye boyattı. Şovmen, toplamda 80 bin TL’ye mal ettiği aracına doğum tarihi 69’u da ekletti.

Magazin

Beyazıt Öztürk hayatını değiştiriyor! Beyazıt Öztürk, son zamanlarda hayatında yaptığı değişliklerle sık sık gündeme geliyor. Vadistanbul’dan, Bebek’e taşınan şovmen, Beyaz Show'a da ara vererek O Ses Türkiye'de jüri olmuştu. Beyaz şimdi de değeri 52 bin TL olan Vespa GTS 300 model motosiklet aldı. Öztürk, yeni aracını Mohican Airbrush, firmasına vererek kişiselleştirmeye karar verdi.

Şovmen, motosikletini maviye boyattı ve aralarını bronzla renklendirdi. Öztürk’ün ayrıca aracın bir bölümüne doğum tarihi olan 69’u yazdırdığı da görüldü. Şovmen, farın önünde olan ızgarayı ise yurt dışından getirtti. Öztürk, toplamda 80 bin TL’ye mal olan motosikletini kullanmaya başladı.

‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek!

‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek!Beyaz Show devam edecek mi?

Beyaz Show devam edecek mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: