BEYAZIT ÖZTÜRK YAZIN TADINI ÇIKARIYOR

Beyaz önce annesini yemeğe götürdü ardından geccelere uzandı..

Magazin

BEYAZIT ÖZTÜRK YAZIN TADINI ÇIKARIYOR Ünlü şovmen Beyaz sevgilisi Tanem Sivar'ın Güney Afrika'da olmasını fırsat bilerek annesiyle vakit geçirdi. Önceki akşam üzeri annesiyle birlikte tekneyle Suada'dan Anadolu Yakası'nda bir restorana giden Beyaz, burada yemek yedikten sonra Arnavutköy'deki ağabeyi ve arkadaşlarına katıldı.

ŞU AN NİŞAN VEYA EVLİLİK YOK
Mekan çıkışında özel hayatı ile açıklamalarda bulunan Beyaz, bir hayli keyifliydi. Tanem Sivar'ın Dünya Kupası için Güney Afrika'da olduğunu söyleyen ünlü şovmen, "Finali Tanem'le birlikte izlemek için Güney Afrika'ya gideceğim" dedi. Gazetecilere ve Şahan Gökbakar'a teşekkür eden Beyaz "Gazeteci arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bizim Tanem'le olan ilişkimizi çok seviyeli bir şekilde haber yapıyorlar. Şahan geçtiğimiz günlerde Tanem ve benim için "Çok yakışıyorlar, bence evlensinler" demiş, ona da çok teşekkür ediyorum" dedi. Tanem'le nişanladıkları hakkındaki söylentiler için "Çok mutluyuz, hakkımızda çıkan olumsuz haberleri aldırış etmiyoruz. Fakat şu anda nişan veya evlilik yok" dedi. Beyaz mekandan çıktıktan sonra üstündeki gömleği değiştirerek soluğu Ortaköy'deki bir mekanda aldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar arkadaşları ile eğlenen Beyaz'ın çıkışta hayli alkollü olduğu gözlerden kaçmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: