Beyazıt Öztürk'e canlı yayında doğum günü sürprizi

Beyaz Show’un bu haftaki konukları “Aşk Yeniden” dizisinin oyuncuları Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve pop müziğin yıldız ismi Murat Dalkılıç oldu. Murat Dalkılıç söylediği birbirinden güzel şarkılarla stüdyoda ve ekran başındaki herkesi coşturdu.

Magazin

Beyazıt Öztürk'e canlı yayında doğum günü sürprizi Programın giriş bölümünde Beyaz, haftasonu YGS Sınavı’na girecek tüm öğrenciler için ‘Sınav Duası’ okuma hayali olan Neşet Umut Şimşek’in bu dileğini gerçekleştirdi. Aynı zamanda 2014 senesinin LYS ve YGS Sınavı Birincileri de programda kendine yer buldu.

Stüdyoya ellerindeki mini pastaların üstündeki mumlarla giren Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy, doğumgünü olan Beyaz’a yaptıkları bu sürprizle oldukça şaşırttı.

Sonrasında ise sürpriz yapma sırası Beyaz’a geldi. Beyaz’ın Murat Dalkılıç için hazırladığı ‘Beleşçi Murat Dalkılıç’ ve ‘Murat Dalkılıç’ın Kucağında Taşıdıkları’ videoları sonrası hem stüdyodaki hem de ekran başındaki herkesi kahkahalara boğuldu.

Herkesten gizli yaptığı sürprizle Beyaz’ın doğumgününü kutlamak için bir anda stüdyoya giren Linet’i gören herkes çok şaşırırken, Demet Akalın da Beyaz’ın doğumgününü telefon bağlantısı aracılığıyla kutladı.

“Kadına Şiddet”e dikkat çekmek amacıyla hazırladıkları “Cesaretin Var mı?” sosyal sorumluluk projesiyle herkesin tekrar düşünmesini sağlayan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi öğrencileri de Beyaz Show’daydı. Öğrenciler hem çektikleri kliple, hem de söyledikleriyle ekran başındaki herkesin takdirini topladılar.

Programın son bölümünde Beyaz’ın stüdyoya davet ettiği “Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün İlk Seyyar Satıcısı” Fikret Bara anlattıkları ve başından geçenlerle herkesi güldürdü.

fotoğraflar...

Bunlarda ilginizi çekebilir: