Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' itirafı!

Beyazıt Öztürk,Kral FM canlı yayınında Mehmet’in Gezegeni’ne konuk oldu. Canlı yayında Gezegen Mehmet’in sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk,merak edilen tüm soruları içtenlikle cevapladı.

Magazin

Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' itirafı! “Kimine Giydiği Elbiseler, Kimine Harcadığı Para Fazla Geldi”

Koronavirüs önemleri kapsamında evlerimizde kaldığımız sürecin analizini yapan Beyazıt Öztürk, evlerde kapalı kaldığımız sürece hepimizin ortak düşüncelere sahip olduğunu belirtti. Beyazıt Öztürk; “ Bu süreçte kimine giydiği elbiseler, kimine harcadığı para fazla geldi,kimdi kendi özüne döndü,değer yargıları değişti. Biz evlerimizde bunları yaşarken,kirlettiğimiz dünya da temizlenmeye başladı.Burdan şunu anladık. Yarın yokmuş gibi yaşamamalıyız.Tüm bunlardan ders çıkarmamız gerekiyor.”dedi.

"Bu Süreçte Annemi Çok Özledim!"

Beyazıt Öztürk,canlı yayında Gezegen Mehmet’in bu süreçte en çok neleri özledin diye sorması üzerine ise Annesini çok özlediğini 16 Mart’tan bu yana evden çıkmadığını, arkadaşlarıyla görülmeyi sohbet etmeyi çok özlediğini söyledi.

"Beyaz Show’u Çok Özledim!"

Beyazıt Öztürk, uzun süredir konuşulan Beyaz Show’un başlayıp başlamayacağı konusunu da Mehmet’in Gezegeni’nde açıklık getirdi. Beyazıt Öztürk, ilk olarak Kanal D’den kendi istediği ile ayrıldığını aslında programa ara vermek istediğini belirtti. Programının 20 senedir devam ettiğini ve dinlenmek istediğini söyleyen Beyazıt Öztürk, bu dinlenme sırasında Acun Ilıcalı’dan O Ses Türkiye teklifi geldiğini belirtti.

Beyazıt Öztürk, “ Acun ile Beyaz Show yapalım mı diye konuştuk,konuşuyoruz da. Başka kanallardan da teklifler geldi. İki sene oldu bende çok özledim ve yeniden Beyaz Show’a başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok. Tv8’de mi olur başka kanalda mı olur bilemiyorum.” Dedi. Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’un seyircisiz olamayacağını programın enerjisini seyirciden aldığını belirterek, Koronavirüs döneminde de o kadar kalabalığı bir arada toplamanın mümkün olmayacağını söyleyerek ilerleyen zamana göre hareket edeceğini sözlerine ekledi.


Beyazıt Öztürk, programda sanat dünyasında çok sevdiği çok değer verdiği dostlarının olduğundan da bahsetti. Kubat, Bülent Serttaş, Murat Dalkılıç, Ziynet Sali,Hayko Cepkin, İzel gibi sanat dünyasından bir çok önemli dostunun olduğunu belirtti. Beyazıt Öztürk, Gezegen Mehmet’in de kendi hayatında çok önemli bir yeri olduğunu en zor zamanlarında yanında olduğunu söyleyerek teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

“R” Harfini Söyleyemiyorum Diye Bana Radyo Programı Yaptırmadılar

Beyazıt Öztürk, “R” harfini söyleyemediği için başına gelen ilginç bir olayı da şu sözlerle anlattı; “Eskişehir’de 7-8 arkadaş bir radyo kurmuştuk. Herkesin radyo programı İstanbul da kabul edildi. Bir tek benimkini etmediler. Sebepte “R” harfini söyleyemediğim içindi... Beni bir gece programına verdiler. Sadece müzik yayını yaptım. Saat başı sadece saati söyleyip mikrofonu kapatıyordum. Bu durum bile beni çok heyecanlandırıyordu. Hiç konuşmadan işin mutfağını öğrendim. Bana büyük şeyler kattı bu olay.

Ağzıma Kalem Koyup Aynada “R” Harfini Söylemeye Çalıştım!

Beyazıt Öztürk,hayatta insanların eksiklerinin üzerlerine gitmesi gerektiğini söyleyerek, kendimizle dalga geçmeyi,eksiklerimizi kabul etmeyi bilmemiz gerektiğini blirtti. Beyazıt Öztürk; “ 29 harfle hiç bir şey anlatamayanlar oldu. Ben 28 harfle anlatmaya gayret ettim. Ben kendimle dalga geçtim. Bir eksiğim yok,ben herkesten iyiyim dersek o zaman güneşi balçıkla sıvamış oluruz. Bana “R” harfini söylemem için ağzına kalem koy aynanın karşısında çalış dediler. Yaptım ama yine söyleyemedim.Saatlerce bunu deniyordum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: