BEYAZIT ÖZTÜRK'TEN SAMİMİ İTİRAF..

Beyazıt Öztürk 'Yaşamdan Dakikalar'ın bu haftaki konuğu oldu ve samimi açıklamalar yaptı: 'Hiç yorulmuyor musun?' diyorlar. Evet, beni yoran şey; ünlü olmak!

Magazin

BEYAZIT ÖZTÜRK'TEN SAMİMİ İTİRAF.. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Nebil Özgentürk, Sunay Akın, Haşmet Babaoğlu ve Hıncal Uluç'un sunduğu 'Yaşamdan Dakikalar' adlı programa konuk oldu.

Yaptığı esprilerle ortalığı kırıp geçiren Öztürk, saat 13.15'te ekrana gelecek olan programda şarkılar söylemeyi de ihmal etmedi. 'Rüzgar Kırdı Dalımı Ellerin Günahı Ne', 'Sen Kimseyi Sevemezsin' gibi şarkıları programda seslendiren Beyaz'a daha sonra 'Gemilerde Talim Var' adlı türküde Hıncal Uluç, Sunay Akın ve Haşmet Babaoğlu da eşlik etti. Çocukluğundan beri müzik sevgisi olduğunu söyleyen Öztürk, "Türk Halk Müziği'ni babamdan, dönemin popüler müziğini ağabeyimden kapmışım. Sanat müziği sevgim sonradan gelişti.

Sohbet, muhabbet seven bir adam olarak fasılı çok seviyorum. Çok ciddi Türk Sanat Müziği arşivim var" diye konuştu. 1999 yılında 'Beyaz Türküler' adında sanat müziklerinden oluşan bir albüm yapan Öztürk, neden albüm yaptığını şöyle açıkladı: "O dönem pop şarkılar çok patlamıştı. Baktım ki pop aldı başını gidiyor, sanat müziği unutulmasın diye böyle bir albüm yaptım."

EKRANDA 15 YIL GERİDE KALDI
15 yıldır Beyaz Show'la Türkiye'nin en istikrarlı eğlence programına imza atan Öztürk, şöyle konuştu: "Üniversitelere gidiyorum tıka basa dolu olması çok hoşuma gidiyor. 'Hiç yorulmuyor musun?' diye bana sürekli soruyorlar. Eğer insanlar bir gün bu sevgiden vazgeçip programıma ve konuk olduğum üniversitelere gelmemeye başlarsa, işte o zaman yorulurum. Beni yoran şey ünlü olmak."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: