Beyazıt Öztürk'ten yeni sezon sürprizi!

Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk ile gelecek sezon sürpriz bir projeye imza atacaklarını açıkladı.

Dizi Galeri

Beyazıt Öztürk'ten yeni sezon sürprizi! Beyaz Show'a ara veren Beyazıt Öztürk geçtiğimiz yıl 'O Ses Türkiye' ile karşımıza çıkmıştı. Yarışmada jüri üyesi olarak yer alan şovmenin performansı başarılı bulunmuş ve yarışmacılarını da finale kadar taşımıştı. Finalde şampiyon Murat Boz'un takımından çıksa da Beyazıt Öztürk gönüllerin şampiyonu oldu. 'O Ses Türkiye'ye farklı bir renk kattı ve izleyenlerden tam not aldı.

Beyaz Show geri dönecek mi?

Acun Ilıcalı, bu sabah katıldığı programda Beyazıt Öztürk ile ilgili düşüncelerini de açıkladı. Ünlü komedyenin gelecek sezon da 'O Ses Türkiye'de jüri üyesi olarak devam edeceğini belirten Ilıcalı şöyle konuştu:

"O Ses Türkiye'ye de devam edecek. Jüri bu sene değişmeyecek. Beyazıt yine jüride. Televizyon dünyasının Messi'sini transfer ettim. Beyaz ile çalışmak mükemmel bir şey. Beyaz Show yapmayacak ama bir sürprizimiz daha var.""

Sürpriz ne?

Acun Ilıcalı'nın bu açıklaması Beyazıt Öztürk'in sevenlerini heyecanlandırdı. Öztürk'ün nasıl bir formatla izleyici karşısına çıkacağı merak konusu oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: