BEYAZ'LA ANILAN DEMET EVGAR: "SEVGİLİME AYIP OLUYOR"

Adı ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'le aşk dedikodularına karışan Demet Evgar, sevgilisiyle birlikte tiyatro oyununun galasında ortaya çıktı.

Magazin

BEYAZ'LA ANILAN DEMET EVGAR: "SEVGİLİME AYIP OLUYOR" "Sevgilime ayıp oluyor"

Adı ünlü komedyen Beyazıt Öztürk'le aşk dedikodularına karışan Demet Evgar'ı izlemeye, bir süredir birlikte olduğu aranjör Sertaç Özgümüş de geldi. Demet Evgar, "Beyazıt'la çok eski arkadaşız, bu tür haberler de sevgilime ayıp oluyor" derken, sevgilisi gece boyunca arkadaşlarıyla birlikte eğlendi.

Güzel oyuncu Demet Evgar'ın başrolünde oynadığı, Fransız oyun yazarı Meliere'in ünlü tiyatro oyunu "Cimri", sahnelenmeye başladı. Demet Evgar'ın dün akşam sahnelenen ilk oyununa, güzel oyuncunun "Yahşi Batı" filminde birlikte rol aldığı Cem Yılmaz da izleyici olarak katıldı.

Oyunun bitimiyle birlikte basın mensuplarının karşısına ünlü komedyen Cem Yılmaz'la birlikte geçen Demet Evgar, "Çok dinamik bir 'Cimri'ydi. Çok heyecanlıydım" diye konuşurken, Cem Yılmaz da rol arkadaşının performansını çok beğendiğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: