Beyoğlu ve Yeşilköy'ün beyaz meyhanesi: Eleos

Ege’nin iki yakasından lezzet örnekleriyle, ferah dekorasyonuyla ve kendine özgü tatlarıyla Eleos Restaurant Yeşilköy ve Beyoğlu’nda. Eleos eski Yunanca’da ‘merhamet’ anlamına geliyor.

Diğer Haberler

Beyoğlu ve Yeşilköy'ün beyaz meyhanesi: Eleos Butik restaurant çizgisinde hizmet veren Eleos’un menüsü deniz ürünleri ağırlıklı, Ege yeme-içme kültürünü yansıtan ve eski Rum meyhanelerinden ilham alan nitelikte oluşturuldu. Özel soslarla tatlandırılmış Ege bölgemizin otları, her dem taze ve mevsiminde sunulan, usulünce pişirilen balıklar, deniz ürünleri, Yunan mutfağının klasikleri ve Ermeni mezeleri Eleos Restaurant menüsünün olmazsa olmazları. İstanbul'da balık hallerinin şenlendiği ve balıkların en lezzetli olduğu bugünlerde, lüfer, tekir, palamut, hamsi gibi itinayla ve türüne göre pişirilmesi gereken deniz mahsüllerini mevsiminde Eleos'ta tatmanız mümkün. Özellikle hamsi dolma, balık kokoreç, kalamar dolma, kağıtta balık, Eleos böreği ve suflesini mutlaka denemelisiniz.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: