Beyonce, "Grat Gatsby" için söyledi

Beyonce "Great Gatsby" filmi için Amy Winehouse’un şarkısını coverladı.

Kültür-Sanat

Beyonce, "Grat Gatsby" için söyledi Beyonce, Amy Winehouse’un klasikleşen şarkısı ‘Back to Black’i, "Great Gatsby" filmi için yeniden seslendirdi. F. Scoot Fitzgerald’ın aynı adlı romanında sinemaya uyarlanan "Great Gatsby" nin yeni fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda ise Beyonce’un sesinden Back to Black şarkısını dinliyoruz. Başrollerini Leonardo DiCaprio ve Carey Mulligan’ın paylaştığı film 17 Mayıs’ta vizyona giriyor.

Film “Amerikan Rüyası” nın çöküşünü anlatır. Fakir ama hırslı olan Jay Gatsby savaş sırasında tanıdığı zengin ve güzel Daisy’i unutamaz. Savaş sonrası inanılmaz bir servet elde eden Gatsby’nin tek düşü Daisy’le birlikte olmaktır. Gatsby Daisy’nin New York, East Egg’deki villasının tam karşısına bir villa yaptırır. Komşusu Nick Carraway’in yardımı ile Daisy ile yeniden görüşmeye başlar, ama Daisy zengin Tom Buchanan ile evlidir. Daisy bir trafik kazası sonucu Tom’un metresini öldürdüğünde Gatsby’nin arabasını kullanır ve onun suçunu Gatsby üstlenir. Gastby ölen kadının kocası tarafından öldürülür. Gastby’nin evinde verdiği partilere katılan insanların ne yazık ki hiç biri cenaze törenine katılmaz.


Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: