Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'den sert açıklama!

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'den tartıştıkları yönünde çıkan haberlere sert tepki...

Magazin

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'den sert açıklama! Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'nin gittikleri bir restoranda tartıştıkları ama çıkışta gazetecileri görünce el ele poz verdikleri iddia edilmişti. Ünlü çift bu iddialara çok sinirlendi. Hem Beyza Şekerci hem de Engin Hepileri, Instagram sayfalarından konu ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Aynı açıklamayı sayfalarında yayınlayan çift şunları yazdı:

"Daha çok beklersiniz! Sevgisiz yaşayan, o sevgisizliğinden beslenerek etrafına kötü enerji yayan insan türlerine alıştık artık. Ve böylesi zihniyetler varken bizim bir aşkı her gün çoğalarak büyük bir heyecan ve tutku ile yaşıyor olmamız zorlarına gidiyor.

Çevrede yaşanan ve iki günde tüketilen her şeye o kadar alışır olduk ki, bunlar da nasılsa bir gün birbirlerine girerler diye bekliyorlar. Çok beklersiniz. Beklerken de eskirsiniz. Girdiğimiz bir restoranda yemek yeyip çıkıyoruz, arkadaşlarımızla çok keyifli vakit geçiriyoruz ve etrafımızdaki kötü niyetler dışarı çıktıklarında bizi soran gazetecilere "tartışıyorlar" gibi bir yorumda bulunuyor, o gazeteci arkadaş da bu çekememezliğe inanıp, hiç görmediği kısmı için "yemekte tartıştılar ama el ele çıktılar" başlığı atıyor. "O aşklar sadece masallarda yaşanmıyor gençler" Aşkın, sevginin ve birleşmenin o kutsal gücünü dilerim herkes bir gün yaşasın. Ve o güzellikte baksın hayata ve insanlara! Sizi ancak sevgi iyileştirir. ❤️"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: