Beyza Şekerci'den yıllar sonra gelen itiraf!

Kendisi gibi oyuncu olan Engin Hepileri ile evli olan Beyza Şekerci, evlilik yıl dönümünde yaptığı paylaşımla bir itirafta bulundu.

Magazin

Beyza Şekerci'den yıllar sonra gelen itiraf! 'İntikam' dizisinin setinde tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Engin Hepileri-Beyza Şekerci, 4 yıl önce dünyaevine girmişti. Ünlü çift, geçtiğimiz yıl oğulları Can'ı kucaklarına almıştı. Önceki gün 4. evlilik yıldönümlerini kutlayan ikiliden Beyza Şekerci, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bir itirafta bulundu.

Instagram'ın hikaye bölümünden eşi ile olan fotoğrafını paylaşan Şekerci, paylaşıma "Aşırı zayıf olduğum ve düğün heyecanıyla gittikçe eridiğim o dönemde, son gelinlik provamda ikaz aldığım doğrudur" notunu düştü.

Güzel oyuncu, evlilik yıl dönümünü ise "Her günümü seninle yaşamak bu hayatta başıma gelen en güzel şey.. Şükürler olsun.. Nice yıllarımız olsun sevgilim. Seni coook seviyorum" sözleri ile kutlamıştı.

İşte o paylaşım:


Beyza Şekerci'den Engin Hepileri'ye...

Beyza Şekerci'den Engin Hepileri'ye...Engin Hepileri, Beyza Şekerci'ye olan aşkını anlattı!

Engin Hepileri, Beyza Şekerci'ye olan aşkını anlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: