Big Chefs ile “Margarita Fest” zamanı

Big Chefs, lezzetli ve bir o kadar da eğlenceli “Margarita Fest”i ile yaza Meksika usulü renkli ve ferah bir başlangıç yapıyor.

Diğer Haberler

Big Chefs ile “Margarita Fest” zamanı Big Chefs, “Büyük Şefler” olarak keyifli lezzet yolcuğuna devam ediyor. Lezzetleri ve ayrıcalıklı sunumları ile yeme – içme dünyasında fark yaratan Big Chefs’in 9 – 25 Haziran tarihlerinde düzenlediği“Margarita Fest”inde, ferah ve içimi keyifli margaritanızı yudumlarken, “Hangisi Gerçek Meksikalı” yarışmasıyla da unutulmaz bir eğlencenin parçası olacaksınız.

“Margarita Fest” boyunca, Big Chefs’in her şubesinden üç garson Meksika şapkası takacak ve her gün üç müşteriye “Hangisi Gerçek Meksikalı” diye sorulacak. Sorunun yanıtı, o gün en iyi servis yapan garsonda saklı… Tecrübelerine, sezgilerine ve şansına güvenerek, doğru tahminde bulunanların margaritası Big Chefs’ten hediye…Üstelik hediyeniz de öyle kuru kuru verilmiyor, gayet özenle hazırlanmış bir ödül törenine dâhil oluyor, alkışlar, flaşlar, maytaplar, Meksika şapkası ve marakaslar eşliğinde hediyenize kavuşuyorsunuz.

“Margarita Fest”in fotoğraflarını #bigchefsmargaritafest hashtagiyle sosyal medyadan takip edebilir, Big Chefs’in bu unutulmaz coşkusuna siz de en yakın adresten dâhil olabilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: