Big Chefs, özel menüsü ile ‘Gastro İstanbul’da yerini alıyor!

Türkiye'nin yeme-içme ve eğlence kültürüne yön veren TURYİD’in ev sahipliğinde, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek ‘Gastro İstanbul’ etkinliğinde Big Chefs, birbirinden özel lezzetlerle hazırlanan özel menüsü ile ziyaretçileri unutamayacağı lezzetlerle tanıştıracak…

Diğer Haberler

Big Chefs, özel menüsü ile ‘Gastro İstanbul’da yerini alıyor! Yiyecek ve içecek denince akla ilk gelen markalar arasında yer alan Big Chefs, Türkiye’nin en seçkin restoranları ve şeflerinin yer alacağı ‘Gastro İstanbul’ etkinliğinde yerini alıyor. Türkiye'nin yeme-içme ve eğlence kültürüne yön veren TURYİD’in ev sahipliğinde, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan etkinlikte Big Chefs, festivale özel enfes menüsüyle ziyaretçilere gerçek bir lezzet deneyimi yaşatacak.

‘Gastro İstanbul’a özel hazırlanan atıştırmalık boyutlardaki ‘Mini Etli ve Sebzeli Quesadila’, ‘Körili ve Sebzeli Basmati Pilavı ile Piliç Tikka’ ve ‘Buharda Somon ve Kinoa Salatası’ ziyaretçilerin karınlarını doyururken, Big Chefs’in yoğun ilgi gören tatlıları ‘Bıcı Bıcı’ ve ‘Balkabaklı Cheesecake’ de menüde yer alarak misafirlere Big Chefs deneyimini yaşatıyor.

Katılımcı restoranların lezzet standlarında sunacağı özel menülerin yanı sıra, şölen havasında pikniklerin ve tadımların yapılacağı, mutfak sırlarının ortaya çıkacağı ‘Gastro İstanbul’un bilet fiyatları ise indirimli 5 ve tam 10 TL olarak belirlendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: