Big Chefs'den kokteyl menüleri!

Atina ve Mykonos’ta yarattığı kokteyl reçeteleri ile ün kazanan barmen Panos’un danışmanlığında hazırlanan Big Chefs kokteyllerinin her biri üzerinde düşünülerek yaratılmış ayrı bir eser!

Diğer Haberler

Big Chefs'den kokteyl menüleri! Panos’un danışmanlığı ile farklı aromalar, lezzetler ve renklerin kombinasyonu ile yaratılan Big Chefs kokteylleri içinde sanatsal bir keşfe hazır mısınız?

Big Chefs’ in kokteyllerinin kodunu, tutkuyla yaratılmaları oluşturuyor. Şıklığı ve lezzeti ile ezber bozacak nitelikte sunumlarla hazırlanan eşsiz kokteylleri, Big Chefs barlarının arkasında büyük bir titizlikle hazırlıyor. Big Chefs’ in yepyeni kokteyllerini, ister iş çıkışı arkadaşlarla bir sohbet anında, ister özel bir akşam yemeği sonrası tadarak gecceyi keyiflendirebilirsiniz.

Özgün ve farklılaşan konsepti ile yeme – içme dünyasına yön veren BIG CHEFS’ ler, sıcak atmosferleri, ruha değen müzik listeleri, her biri zanaat eseri kokteylleri, gurme lezzetleri ve sürekli olarak yaşayan, nabzı atan, yenilikçi duruşu ile Türkiye’nin en güzel şehirlerinde, en özel buluşma noktaları…Şehir hayatı ile eğlence yaşamına yepyeni bir canlılık getirip; kokteyllerin, aromaların ve renklerin evrensel dilini sunan olan Big Chefs, klasikleşen kokteyl çeşitlerinin yanında menüsüne eklediği yeni kokteylleri ile yemeklerin bilinmeyen beraberliklerinin inceliklerine de değiniyor.

Big Chefs’ in en trend kokteylleri barındıran özel menüsüne beyaz şarap içerikli Pink Panter’ den SummerPunch’ a, SummerMule’dan AperolSpritz’ e kadar birbirinden niş kokteyller katıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: