Big Chefs'in yeni şubesi Trump Avm'de açıldı!

Restoran zinciri Big Chefs’in yeni şubesi Trump Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Big Chefs Trump Alışveriş Merkezi’nde şık iç mekânının yanı sıra geniş bahçe konseptiyle de hizmet veriyor.

Diğer Haberler

Big Chefs'in yeni şubesi Trump Avm'de açıldı! Eğlenceli ve dinamik tarzıyla yoğun ilgi gören Big Chefs’in“Büyük Şefleri”nin ellerinden çıkan lezzetler artık Trump Alışveriş Merkezi’nde…

Lezzetli yemekleri, cömert sunumları ve kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayan ortamı ile öne çıkan Big Chefs yeni şubesiyle Trump Alışveriş Merkezi’ndeki yerini aldı. Şık iç mekanının yanı sıra geniş bahçe konseptiyle Trump Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren Big Chefs bulunduğu lokasyonda kısa sürede özellikle iş dünyasının öncelikli adresi olmayı başardı.


Trump Alışveriş Merkezi’nde haftanın her günü sabah saat 10:00’dan akşam 01:00’e kadar hizmet veren Big Chefs; alternatifli ve lezzetli mönüsü, özel kokteylleri, samimi&profesyonel&güler yüzlü hizmet anlayışıyla İstanbul’un merkezinde yeni buluşma noktası…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: