Big Farm yeniden tasarlandı!

Goodgame Studios’un çiftlik temalı simulasyon oyunu tamamen yeniden tasarlandı.

Yaşam

Big Farm yeniden tasarlandı! Çiftlik sahipleri artık bir otlak, sera, uçaklar için iniş pisti ve liman ile fenerin bulunduğu bir sahili ana çiftliklerinin yanında görebilecekler.

Big Farm tamamen yeniden tasarlandı
Bu Goodgame Big Farm başladığından beri yapılmış en büyük güncelleme ve yenilikler görüntünün de ötesinde. Öyle ki, bu değişiklikler gelecek yıl boyunca oyunculara birçok yeni mücadele sunacak.

Goodgames Studios İşgeliştirme Müdürü Çağlar Eğer: “Oyuncularımıza heyecan verici içerik ve çiftliklerinde eğlenmelerini sağlayacak bir şeyler sunmak istiyoruz. Yeni çiftlik ortamı oyuna derinlik katmamıza izin veriyor ve Goodgame Big Farm‘ı görsel olarak çok daha çekici kılıyor” diyor.

Serada birçok yeni tohum olacak ve limana düzenli olarak gelen bir gemi bunları alacak. Bunun yanında oyuncular otlakta at üretebilecek. Sonuç olarak gelecekte çeşitlilik garanti ve sıkılmak söz konusu bile değil.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: