BİHTER'DEN BEREN SAAT’E PAHALI MİRAS!

Geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kırarak ekranlara veda eden Aşk-ı Memnu’da mücevher tutkunu Bihter karakterini canlandıran Beren Saat, rolü yüzünden takı tutkunu oldu.

Magazin

BİHTER'DEN BEREN SAAT’E PAHALI MİRAS! Bihter'den etkilenip mücevherlere ilgi duymaya başladığı söylenen ünlü oyuncunun, son birkaç ayda 1 milyon TL'lik takı aldığı iddia ediliyor.

Bihter Yöreoğlu'ndan Beren Saat'e pahalı miras!

Son yılların en yüksek izlenme oranına imza atarak ekranlara veda eden dizisi Aşk-ı Memnu'nun Bihter'i Beren Saat, Bihter'in mücevher tutkusunun esiri oldu. Canlandırdığı rolün etkisinde kalarak takılara ilgi duymaya başlayan oyuncunun, kazandığı paranın büyük bir bölümünü mücevherlere yatırdığı öğrenildi. Saat'in bu alanda sanatıyla olduğu kadar takılarıyla da adından söz ettiren Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy'a rakip olacağı iddia ediliyor. Dizi başlamadan önce takılarla arası olmayan, ancak diziyle birlikte mücevherlere ilgi duymaya başlayan güzel oyuncunun takı tercihinde ise pırlanta öne çıkıyor. Saat'in son birkaç ay içerisinde 1 milyon TL'lik takı aldığı konuşuluyor.

100 BİN DOLARA KOLYE
Kuyumculardan çok tasarımcılardan takı satın almayı tercih eden, son olarak ünlü bir tasarımcıdan 100 bin dolar değerinde bir pırlanta kolye satın alan Beren Saat, sonradan kazandığı bu alışkanlığından hiç memnun değilmiş. Yakın çevresine bu yeni tutkusundan dolayı dert yanan oyuncunun tek tesellisi ise takıların paraya çevrilebilir olmasıymış.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: