'BİLDİĞİM YOLDA İLERLEDİM'

Mankenlik yaptığı yıllarda tiyatroya heves eden Şebnem Özinal, yapılan tüm eleştirilere kulaklarını kapatıp bildiği yolda ilerlediğini söyleyerek, gençlere mesaj verdi.

Magazin

'BİLDİĞİM YOLDA İLERLEDİM' Kürşat Başar'ın sunduğu 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan Şebnem Özinal, tiyatroyu çok sevdiğini ve bu nedenle de ilk başladığı yıllarda (1991) yapılan eleştirileri duymazdan geldiğini söyledi.

Okullu olmaması o yıllarda mankenlik de yapması nedeniyle sahneye çıktığı ilk yıllarda çok tepkiler alan Özinal, o günlerden şöyle bahsetti: 'Çok acımasızca tepkiler aldım. O zamanlar ben çok duygusal yaklaştım ama belki de haklılardı. O kadar yıl okuyan, mezun olan, konservatuar bitiren... Belki de haklılardı ama ben bildiğim yolda ilerledim.'

Çılgın Sonbahar isimli oyunla tiyatro sahnelerine giriş yapan Şebnem Özinal, ilk oyununda zangır zangır titrediğini ifade etti.

Sahneye alışınca rol arkadaşlarının kendisine sürekli şakalar yaptığını anlatan Şebnem Özinal, zamanla bunlara da alıştığını vurguladı.

Özinal, Deniz Akkaya'nın oyunculuğunu başarılı bulduğunu ve kendisine benzettiğini belirtirken, ileride kadrosunu kendisinin oluşturacağı bir tiyatro kurmak istediğini de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: