BİLGE ÖZTÜRK ŞARKI DA SÖYLÜYOR

MEGASTAR TARKAN’IN SEVGİLİSİ OLAN AVUKAT BİLGE ÖZTÜRK’ÜN NE MARİFETLERİ VARMIŞ DA HABERİMİZ YOKMUŞ MEĞER! BİLGE, BEYOĞLU’NDAKİ BİR BARDA GİZLİCE SAHNEYE ÇIKIP ÇILGIN ŞARKILAR SÖYLÜYOR!

Magazin

BİLGE ÖZTÜRK ŞARKI DA SÖYLÜYOR Megastar Tarkan'ın yedi yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Bilge Öztürk'ün meğer ne marifetleri varmış da haberimiz yokmuş! Albüm yapar mı? Bir süre önce 'fndk' markasıyla kedi ve köpek aksesuvarları tasarlamaya başlayan Bilge, arada şarkıcılığa da soyunmuş! Bilge, fırsat buldukça Beyoğlu'nda bir mekanda sahneye çıkıp, orkestrayla birlikte şarkılar söylüyormuş.

Tabii basına yansımaması için tüm bunlar kapalı kapılar ardında gerçekleşiyormuş. Bu arada ağırlıklı olarak yabancı şarkılar seslendiren Bilge Öztürk'ün sesinin güzelliği de herkesin dilinde. Kendi müzik şirketi olan Tarkan, sevgilisine de albüm yapar mı acaba? Bekleyip göreceğiz...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: