BİLGİNER-YENGİ AYRILIĞI HAKKINDA ŞOK İDDİA!

Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay'dan boşanmadan aşk yaşamaya başladığı Aşkın Nur Yengi ile evliliğine de ihanetin gölgesinin düştüğü iddia ediliyor.

Magazin

BİLGİNER-YENGİ AYRILIĞI HAKKINDA ŞOK İDDİA! Nazlı isimli 6 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan Haluk Bilginer-Aşkın Nur Yengi çifti dün gecce akşam saarlerinde ayrılık kararı aldıklarını duyurmuştu... Çift, yaptıkları yazılı açıklamalarında "Aldığımız ortak bir karar sonucunda özel hayatımızı ayırdık. Bu konuda, kızımızı da düşünerek röportaj talep edilmemesini ve hassas davranılmasını önemle rica ederiz" cümlelerine yer verdi. Bilginer, Yengi ile henüz Zuhal Olcay ile boşanmadan başrol oynadıkları "Cesur Kuşku" dizisinde aşk yaşamaya başlamış ancak evli olduğu için bu ilişkiyi uzun zaman gizlemişti. 2004'te 12 yıllık eşi Olcay'dan boşanan Bilginer'in Yengi ile ilişkisi 2005'te Ömerli'deki evinin balkonunda sabah kahvaltısı yaparken çekilen fotoğrafıyla belgelenmişti.

"Bu ilişkiyi 4 yıl bekledim"

Üzerinde bornozuyla objektiflere takıldığı fotoğrafı magazin gündemine bomba gibi düşünce "Ben bu ilişkiyi 4 yıl bekledim" dediği öğrenilen Yengi, 2006'da Bilginer'le nikah masasına oturmuştu. Kızları dünyaya geldikten sonra mutlulukları artan çiftin de şimdi yuvasının ihanet yüzünden çatırdadığı konuşuluyor. Kıskançlık üzerine psikolojik tedavi gördüğünü gizlemeyen ve röportajlarında "Kıskançlık bende baki, Haluk birine aşırı ilgi gösterdiyse, o da içimi acıttıysa, saklamam söylerim" açıklamasını yapan Yengi, ayrılık kararı sonra kızıyla Acarkent'teki evinde kalmaya başladı. Bilginer'in de geçen yıl satın aldıkları, Yengi'nin de dekorasyonuyla yakından ilgilendiği Ömerli'deki Kasaba Evleri'nde kaldığı öğrenildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: