Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu

Billboard Müzik Ödülleri pazar geccesi Las Vegas'ta MGM Grand Garden Arena'da düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu.

Kültür-Sanat

Billboard Müzik Ödülleri sahiplerini buldu Merakla beklenen Billboard Müzik Ödülleri pazar geccesi Las Vegas'ta MGM Grand Garden Arena'da düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu.

Gecenin büyük galibi, Yılın Billboard Sanatçısı, En İyi Kadın Sanatçı, En İyi Dijital Sanatçı, En İyi 200 Albüm ve En İyi 200 Sanatçı ödüllerini toplayan Taylor Swift oldu.

Diğer büyük ödüller ise; En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülü One Direction'a, Yılın En Ateşli 100 Sarkısı ödülü Gotye'ye ve Yılın 100 Sanatçısı ödülü Maroon 5'e gitti.

Ayrıca En İyi Erkek Sanatçı ödülü Justin Bieber'a, En İyi Group ödülü One Direction'a, En İyi Radyo Şarkıları ödülü Rihanna'ya, En İyi Dans Ödülü Madonna'ya, En İyi Pop Albümü ödülü Adele'ye gitti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: