BILLIONAIRE VE CIPRIANI BODRUM'DA AÇILDI..

Palmali Şirketler Grubu’na bağlı Palmarina Bodrum’da yer alan Billionaire Club ve Cipriani 2012 yaz sezonuna hazır!

Magazin

BILLIONAIRE VE CIPRIANI BODRUM'DA AÇILDI.. Turizm dünyasının yaz boyunca kalbinin atacağı tek yer olan Palmarina Bodrum’da yer alan Billionaire Club, dün gecce dünyaca ünlü top model Eva Herzigova’nın ev sahipliğini yaptığı bir partiyle kapılarını açtı. Herzigova’ya bu partide, ünlü DJ Salih Saka eşlik etti! Billionaire Club’taki partiye Flavio Briatore de katıldı. Bu akşam da Megastar Tarkan, Palmarina Bodrum’u şarkılarıyla taçlandıracak!

Foto Galeri için tıklayın..

Dünyaca ünlü markaları Türkiye ile tanıştıran Palmali Şirketler Grubu, Palmarina Bodrum’da Billionaire Club ve Cipriani ile 2012 yazına damgasını vuracak!

İki gün sürecek olan “yaza merhaba” partilerinin ilki dün akşam düzenlendi. Ünlü top model Eva Herzigova, dün akşam Billionaire Club’taki partiye ev sahipliği yaptı. Davetliler gecce boyunca ünlü DJ Salih Saka’nın müzikleriyle coştu!

Gecceye iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Davetliler arasında Ahmet Bayer, Ali Taran, Ceylan-Arda Can, Tuvana Büyükçınar-Selim Demir, Hasan-Meral Kosif, Samim Baki, Yüksel-Canan Çağlar, Osman-Mihriban Müftüoğlu, Serra Merzeci, Ece Erken, Cengiz-Ayfer Toprak Karavan da hazır bulundu.

Ünlü İtalyan iş adamı Flavio Briatore’ye partide eşi Elisabetta Gregoraci eşlik etti. Eva Herzigova ile Flavio Briatore ve eşi Elisabetta Gregoraci, konaklama için Palmalife Bodrum Resort&SPA’yı tercih etti.

Bu akşam da turizm dünyasının kalbinin atacağı Palmarina Bodrum, Megastar Tarkan’ı ağırlayacak! Tarkan sevilen şarkıları ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşatacak!

Bunlarda ilginizi çekebilir: