Bin bir surat Orçun kaptan!

Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı başrolleri İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gündoğdu, Özlem Tekin, Ayfer Dönmez ve Orçun Kaptan’ın paylaştığı ‘Sonsuz Bir Aşk’ 13 Şubat 2015 Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

Kültür-Sanat

Bin bir surat Orçun kaptan! Bugüne kadar çok sayıda filmde ve dizide başarılı komedi yeteneği ile izleyicileri güldüren Orçun Kaptan, ‘Sonsuz Bir Aşk’ sinema filminde sürpriz yapıyor ve ilk kez kötü bir karakteri canlandırıyor. Usta sanatçı canlandırdığı karakter ile ilgili olarak “Bu kadar yıllık oyunculuk hayatımda ilk defa kötü adamı oynadım.

Benim için çok farklı bir deneyim oldu. Rüstem, filmin en sürpriz karakterlerinden bir tanesi. Kız kardeşiyle birlikte üzüm bağlarında çalışarak geçimini sağlayan, doğulu biri. Her ne kadar kötü bir karakter olsa da esasında Rüstem’in vermek istediği mesaj, ‘hiç kimse anasının karnından kötü olarak doğmaz, kötü olmasının bir sebebi olmalı’ diye düşünüyorum…” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: