BİNNUR KAYA KAYGILARINI ANLATTI!

“Güldüren erkek dünyanın en biçimsiz erkeği olsa bile en seksi sıralamasında ilk üçe girer’’

Magazin

BİNNUR KAYA KAYGILARINI ANLATTI! Binnur Kaya, dostlarına daha fazla zaman ayırmak için yenilerini hayatına dahil etmiyor ve yalnızlığı baş tacı etmesine rağmen yalnız kalmak istemediğini söylüyor.


Türk Malı dizisinin Abiye Kuzu'su yetenekli oyuncu Binnur Kaya, hayatla ilgili birtakım kaygılarının olduğunu söyledi. Hayatındaki insanlara tüm zamanını ayırmak istediği için yeni insanları hayatına dahil etmediğini belirten Kaya, “Yalnızlığımı baş tacı etmeme rağmen yalnız kalmak istemiyorum. Hayatımkorkular üzerine kurulu. Yaşamak da, ölmek de korkutuyor beni'' diye konuştu. Oyuncunun bencil olmaması gerektiğini düşünen ünlü oyuncu, “Oynadığınız karakteri yaratan sizsiniz. Yoksa yoldan geçen birine bile oynatırlar rolü. Orada başka bir hale bürünüyor, başkası oluyor, bir boyuttan başka bir boyuta geçiyorsunuz. Oyunculuk bencillikten arınmayı gerektirir, yoksa canlandırdığınız karakterle nasıl empati kurarsınız'' diye konuştu.

HAYAL KAPIMI KAPATIYORUM
Hayallerinden de bahseden Binnur Kaya, “Aşkta, hayallerimin gerçekleşme kapısını kapatıyorum. Hayalde bile insanın ruhunu başkasına emanet etmesi zor. Aşk, onurunla beraber onursuzluğunu da emanet ettiğin kişiyle yaşadığındır. Öyle biriyle birlikteysen, ilişki çok kıymetli olur ölümden bile korkmazsın artık...'' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: