BİR ANKARA POLİSİYESİ YAKINDA BAŞLIYOR!

Türkiye yakında Star TV ekranlarında kendi adaletini uygulayan bir polisle tanışacak. Dizinin bir de sürpriz oyuncusu var.

Magazin

BİR ANKARA POLİSİYESİ YAKINDA BAŞLIYOR! DİZİNİN FRAGMANI:

Video yüklenemedi...Star TV ekranlarında yeni bir polisiye dizi daha başlıyor... Cinayet masasında görevli bir polisin maceraları üzerine kurulu olan dizinin kahramanı kendi adaletini uygulamaya çalışan Behzat Ç.

Erdal Beşikçioğlu'nun Behzat Ç'yi canlandırdığı dizide Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Seda Bakan ve Ege Aydan da rol alıyor.

Serdar Akar, Zekeriya Kurtuluş ve Doğan Ümit Karaca'nın yönettiği dizinin konusuna gelince: Behzat Ç. Cinayet masasında bir polistir.

Akademiden 1985 yılında mezun olmuştur. Sınıf arkadaşı mesleğinde en üst mevkiiye yükselirken o aldığı cezalardan dolayı hep aynı yerde kalır. Çünkü yazılı adalete karşı çıkanh Behzat Ç. kanunları umursamayan bir polistir. Kızı Berna'dan başka da hiçbir kadına güvenmemektedir.
Harun Tekin de dizide rol alıyor.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyeli, yakında seyirciyle buluşacak.

Dizinin sürpriz oyuncusu ise magazinden uzak duran ve daha önce hiç bir dizide rol almayan Mor ve Ötesi grubunun üyelerinden Harun Tekin. Genç müzisyen dizide Alp adlı bir karakteri canlandıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: