Bir anne-kız küslüğü daha!

Sunucu Ece Erken’in annesi Nurhan Erken’le bir süredir küs olduğu öğrenildi. Sosyal medyada ortaya çıkan gerçekle ilgili anne Erken, “Ben yoruldum artık. Biraz da babası babalık yapsın” şeklinde konuştu.

Magazin

Bir anne-kız küslüğü daha! Hadise'den sonra bir anne-küslük haberi de Ece Erken'den geldi. Sunucu Ece Erken’in annesi Nurhan Erken’le bir süredir konuşmadığı sosyal medyada ortaya çıktı. Hatta anne Erken’in kızını Instagram’da engellediği öğrenildi. Tüm bu gerçekler ise anne Erken’in bir takipçisinin kendisine mesaj göndermesiyle ortaya çıktı.

Anne Erken’in dikkatli bir takipçisi Ece Erken’in annesinin resimlerine beğeni ya da yorum yapmadığını fark etti. Ardından da Nurhan Erken’e “Bir evlat anneye nasıl küsebilir" şeklinde mesaj atınca anne Erken, “Ece’yle alakası yok engellemeyi yapan bendim. Anneler kızınca gözü bir şey görmez. Ama sizleri rahatlatmak için engeli kaldırdım” cevabını verdi. Ardından da anne Erken, “Ben yoruldum biraz babası babalık yapsın” mesajını yazarak kızıyla konuşmadıklarını belirtti.

Talat Bulut, Ece Erken'e dava açtı!

Talat Bulut, Ece Erken'e dava açtı!Ece Erken’in banka hesabına haciz konuldu!

Ece Erken’in banka hesabına haciz konuldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: