Bir Aşk İki Hayat filminden ilk fragman!

Romantik dram filmi Bir Aşk İki Hayat'ın ilk fragmanı görücüye çıktı.

Kültür-Sanat

Bir Aşk İki Hayat filminden ilk fragman! Bergüzar Korel ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Ay Yapım ve Medyapım imzalı Bir Aşk İki Hayat filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Filmin konusu

Mesleği yönetmenlik olan Umut, her akşam olduğu gibi bir plan yapmak durumundadır. Bu akşamki planı ise ya köpeğini dışarı çıkaracak ya da akşamı evde geçirecektir. Kaderinin önüne neler sunacağının asla bilmeden aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında bir adım atacaktır. Yaptığı bu seçim ise Umut'un hayatının değişmesine neden olacaktır. Vereceği karar ile Umut’un kaderi bir anda değişecektir. Bir karar karşısına hayatının aşkını çıkarabilecekken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savurabilir. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek olan ‘Bir Aşk İki Hayat' ile “Zamanı geri alma şansınız olsa siz ne karar verdiniz? ” sorusu izleyicilere yöneltilecek.


Delibal, Medcezir ve Ufak Tefek Cinayetler gibi oldukça popüler yapımlara imza atan Ali Bilgin'in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz kaleme alıyor. Başrolleri ise “Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne? ”, “Kara Para Aşk”, “Bi Küçük Eylül Meselesi” gibi yapımlardaki oyunculuğuyla sadece Türkiye'nin değil dünyanın tanıdığı başarılı oyuncu Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, 'Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel paylaşıyor. İkiliye İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi isimler eşlik ediyor.


'Bir Aşk İki Hayat' filmi 25 Ocak'ta sinemalarda izleyicileriyle buluşacak.

İşte filmin fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: