BİR AY SONRA İLK BULUŞMA

İşlerinin yoğunluğu nedeniyle 1 aydır sadece telefonla görüşüyorlardı.

Magazin

BİR AY SONRA İLK BULUŞMA Gişe rekortmeni “Nefes” filminin Almanya’da yaşayan yapımcısı ve yönetmeni Levent Semerci oyuncu sevgilisi Beren Saat için Türkiye’ye geliyor. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle 1 aydır sadece telefonla görüşen çiftin hasreti yarın akşam son buluyor. 3 aydır birlikte olan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Beren Saat, Almanya’da olan sevgilisi rahatsız olmasın diye gecce gezmelerine de son verdi.


Filmden artanlar dizi olacak

Levent Semerci sevgilisinin yanı sıra İstanbul’da “Nefes” filminin dizi çalışmalarıyla da ilgilenecek. Ancak iddia edildiği gibi “Nefes” sıfırdan çekilip dizi olmayacak. Film çekimlerinde kullanılmayan 20 saatlik görüntüler bağlanarak 6 bölümlük dizi haline getirilecek. Dizide 40 askerin acılarına, mutluluklarına, aşklarına daha geniş yer verilecek. Diziyle de yakından ilgilenecek olan Semerci bu projenin tamamlanmasının ardından Almanya’ya geri dönecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: