BİR AYRILIK HABERİ DAHA

Orada Neler Oluyor programına katılan Rutkay Aziz, Avrupa Yakası'ndan neden ayrıldığını anlattı.

Magazin

BİR AYRILIK HABERİ DAHA Gurbet Kuşları dizisinden teklif geldikten sonra Gülse Birsel ve yapımcı Sinan Çetin ile görüştüğünü anlatan ünlü oyuncu 'Sinan çok eski bir arkadaşım. İkisini de idare edebilirsin gibi bir yaklaşım içinde oldular. Onu ben stratejik olarak doğru bulmadım. Oyuncular biraz dikkat etmeli konsomatris Oyuncu haline gelmemeli. Hangi masa davet ediyorsa onu dolaşmamakta yarar var. Avrupa Yakası'nda da çok severek oynadım. Ayrılırken Sinan Çetin ve Gülse Birsel’den izin aldım. Ben bir başka yolculuğa çıktım, onlara da başarılar dilerim' dedi.

Hümeyra'nın Avrupa Yakası'ndan ayrılması konusunda net bir bilgisinin olmadığını ifade eden Rutkay Aziz, magazin haberleri üzerinden yorum yapmak istemediğini belirtti. Hümeyra'nın dizide lokomotif isimlerden birisi olduğunu ifade eden Rutkay Aziz, ayrıca rolüne de çok yakıştığını ve dizi için bir kayıp olduğunu vurguladı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: