"Bir Baba Hindu"ya açıkhavada ilk gösterim!

Yılın en renkli komedisi “Bir Baba Hindu” 27 Eylül Salı akşamı Harbiye Açıkhava’da sinemaseverler ile ilk buluşmasını gerçekleştiriyor!

Kültür-Sanat

"Bir Baba Hindu"ya açıkhavada ilk gösterim! Kırmızı halı seramonisine hem davetliler hem de sinemaseverler dahil olacak! Sinema seyircisi özel gösterim ile filmi, Türkiye’de vizyona girmesinden 3 gün önce oyuncularla birlikte izleyebilecek!

Hindistan’ın tüm masalsı görüntüsünü, Türk usulu mizah ile buluşturan filmde yüzlerce Hintli de rol aldı.

“Bir Baba Hindu”, aşık olduğu kız Gundhi(Nicole Faria)’nin peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’(Sermiyan Midyat)ın hikayesini anlatıyor!

Filmin eğlenceli kadrosu şöyle: Sermiyan Midyat, Nicole Faria, Şafak Sezer, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde, Füsun Demirel, Hakan Akın, Muhittin Korkmaz, Osman Alkaş, Begüm Öner, Ayhan Taş ve Bülent Kayabaş…
Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ve başrolü 2010 dünya güzeli Nicole Faria, Burak Satıbol ve Şafak Sezer ile paylaştığı BKM yapımı film 30 Eylül’de vizyonda olacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: