BİR DAHA ASLA DÖNMEM

ASENA İLE AKREP NALAN ARASINDA GEÇEN İBRAHİM TATLISES POLEMİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMADI..

Magazin

BİR DAHA ASLA DÖNMEM Asena, 'Orada Neler Oluyor'da 'Hayatımda gerçek ve tutkulu aşkı tattığım, bana kadınlığımı hissettiren tek erkek Serhat Fafal'dı. Serhat'dan önce yaşadıklarım aşk değildi. İbrahim Tatlıses ile sanıldığı gibi bir şey yaşamadım. Kadınlığımı yaşayamadım bir kere! Ne mi yaşadım? Ağladım, nefes alamadım, paralandım. Hepsi bu kadar' dedi.
Programın diğer konuğu Akrep Nalan ise Asena'ya 'Şimdi haksızlık etme. Bence sen Serhat ile bir şey yaşamadın. Aşkı, tutkuyu İbrahim Tatlıses'de gördün. Gerisi yalandı. Onu unutamadığın çok açık ortada. O da seni unutamıyor biliyorum. Ömrünüzün sonuna kadar hayatınıza kim girerse girsin birbirinizden vazgeçemeyeceksiniz. Görmüyor musun, senden sonra Tatlıses'in ışığı söndü. Sahnede aşkla, heyecanla türkü okuyamıyor. Ama o da senin ışığını söndürdü. Sen de eskisi gibi değilsin. Eskiden ikiniz de sahnede başka parlardınız. Üzgünüm, ama senin karşına bir daha onun gibi bir erkek çıkmayacak. İkinize de çok yazık oldu' dedi.Asena 'Ama ben de ona koca bir hayat sunmuştum' sözleri üzerine Akrep Nalan şunları söyledi: Ne hayatı sundun Allah aşkına Asena! Gencecik insansın. Birkaç yılın gitti o kadar. İbrahim Tatlıses seni aldı buralara getirdi.Yazık ettin kızım kendine. Bence bir daha dene' dedi. Asena ise 'Allah korusun, o dönemi yaktım. Dönmem' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: