BİR DİZİYLE TÜRKAN ŞORAY OLUNMUYOR!

Bir diziyle şöhret olup 'Ben oldum' diyenlere Nilgün Belgün'den tavsiyeler.

Magazin

BİR DİZİYLE TÜRKAN ŞORAY OLUNMUYOR! Kanaltürk ekranlarında Bilal Özcan'ın sunduğu 'Laf Aramızda' programının konuğu olan oyuncu Nilgün Belgün, kalıcı olmak için çok çalışmak gerektiğini vurguladı.

"Eskiden topçu, popçu olmaya meraklılardı, şimdi oyuncu olmak istiyorlar. Ben bundan çok keyif alıyorum" diyen Nilgün Belgün, bir anlamda da 'kısa yoldan meşhur olmak' gibi bir durumun oluştuğuna dikkat çekti.

Genç oyuncuların birdenbire 'Biz olduk' sanmalarının doğru olmadığını ifade eden Nilgün Belgün, Türkan Şoray'ı örnek vererek "O zamanla olur. Yani öyle birdenbire bir dizide, en iyi reytingi alan bir dizide, çok iyi bir aktrist, ille de bir Türkan Şoray olmuş değildir. Türkan Şoray, yıllarını vermiş bu mesleğe" şeklinde konuştu.

Yıllar verilmeden, tırnakla kazımadan, öğrenmeden, çalışmadan kolaylıkla bir yere gelinmediğine dikkat çeken Nilgün Belgün, bir oyuncunun, bir dizideki role tam oturmasının önemli olmadığını, aynı başarıyı başka işlerde de aynı şekilde sürdürmesi halinde kalıcı olabileceğini vurguladı.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: