Bir dönemim çocuk yıldızıydı...

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Kiraz Mevsimi' dizisinde canlandırdığı "Cem" karakteri ile tanıdığımız çocuk oyuncu Tamer Berke Sarıkaya yeni görüntüsüyle şaşırttı.

Magazin

Bir dönemim çocuk yıldızıydı... 'Kiraz Mevsimi' yayınlandığı dönemde ses getiren dizilerden biriydi. Hatta Özge Gürel-Serkan Çayoğlu aşkı da bu dizinin setinde başlamıştı. Tamer Berke Sarıkaya da 59. bölüm yayınlanan 'Kiraz Mevsimi'nde "Cem" karakterini canlandırdı. 2001 doğumlu olan oyuncu o zaman 13 yaşındaydı. 2014 yılında yayına başlayan dizi 2015'te final yaptı.


Tamer Berke Sarıkaya sonrasında "Ali Kundilli 2" isimli sinema filminde de rol aldı. Uzun süredir de ortalarda yoktu. Çocukluktan gençliğe adım atan Sarıkaya artık 17 yaşında genç bir delikanlı. 6 ayda kendi başarısı ile araştırarak ve spor yaparak 40 kilo verdi. Yeni imajı ve görüntüsüyle yeni projelere hazır olduğunun sinyallerini verdi.

İşte Tamer Berke Sarıkaya'nın son görüntüsü:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: