BİR ERKEĞE BÖYLE ŞEYLER YAKIŞMIYOR

Yasemin Ergene'nin Keremcem'e yanıtı gecikmedi!

Magazin

BİR ERKEĞE BÖYLE ŞEYLER YAKIŞMIYOR Eski sevgilisi Yasemin Ergene'nin, 'Keremcem'le aşk yaşamadık' dedikten sonra İzzet Özilhan'la Ferrari içinde görüntülenmesi üzerine 'Sevgim az geldi, sana Ferari gerekti' isminde bir şarkı yazan Keremcem'e, genç oyuncudan yanıt geldi. Güzel oyuncu, 'Bize değer verip bir şarkı yapmış, ne güzel! Bir erkeğe böyle şeyler yakışmıyor' dedi.

Anadolu Holding'in veliahtı İzzet Özilhan'la birlikte olan Yasemin Ergene'nin sevgilisiyle birlikte Reina çıkışında kırmızı Ferrari içinde görüntülenmesi, eski erkek arkadaşı Keremcem'le ilgili sorulara da, 'Onunla bir birlikteliğimiz yoktu, aşk yaşamadık' demesi, genç popçuyu kızdırdı.

Yasemin Ergene'nin ilişkilerini inkar etmesi üzerine, 'Sevgim az geldi, sana Ferrari gerekti' adında bir şarkı yazan Keremcem'in, 'Birileri üzülsün, pişman olsun diye yazmadım. Ama 'Böyle bir ilişki yoktu' denmesi canını yakıyor, bağırıyorsun. Gönderme yok, 'kustuğum' duygulardan biri' diye konuşması, bu kez genç oyuncuyu kızdırdı. Keremcem'in böyle bir şarkı yazmasını çok önemsemediğini belirten Ergene, 'Bana ve İzzet'e değer verip böyle bir şarkı yapmış, ne güzel! Ne diyebilirim ki... Erkeklerin bu şekilde davranması biraz yakışık almıyor açıkçası. Şaşırmadım, ama gerçekten tuhaf ve ayıp. Çok söyleyecek bir şeyim yok. Zamanı gelince tabii ki benim de açıklamalarım olacaktır. Ama şimdi değil. Çünkü şu an susmak da bir cevaptır diye düşünüyorum' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: